Real time web analytics, Heat map tracking

INTENCJE MSZALNE
Od 1. do 8. grudnia 2019 r.

Niedziela 01.12
09:00 + Czesław, Tadeusz, Wanda i Tadeusz Zimniccy
11:00 + Czesława (k), Leon, Bolesław Przybylińscy

Poniedziałek 02.12
17:00 Za parafian

Wtorek 03.12
17:00 + Urszula Tomczak (od uczestników pogrzebu)

Środa 04.12
06:30 Msza zarezerwowana

Czwartek 05.12
17:00 + Janina Stalica (od uczestników pogrzebu)

Piątek 06.12
17:00 Intencja wolna

Sobota 07.12
07:00 Msza dziękczynno-błagalna w intencji Andrzeja

Niedziela 08.12
09:00 + Marian Wasak
11:00 Msza dziękczynna za 88 lat życia Walerii, z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski na dalsze lata

INTENCJE MSZALNE
Od 24. listopada do 1. grudnia 2019 r.

Niedziela 24.11
09:00 Msza dziękczynna za szczęśliwe 70 lat życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata od żony i dzieci
11:00 Msza dziękczynna za 45 lat życia małżeńskiego Bożeny i Władysława, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

Poniedziałek 25.11
MSZY ŚW. NIE MA!!!

Wtorek 26.11
MSZY ŚW. NIE MA!!!

Środa 27.11
MSZY ŚW. NIE MA!!!

Czwartek 28.11
MSZY ŚW. NIE MA!!!

Piątek 29.11
17:00 + Józef Niemas

Sobota 30.11
17:00 + Roman Jutrzenka (4 r.śm.)

Niedziela 01.12
09:00 + Czesław, Tadeusz, Wanda i Tadeusz Zimniccy
11:00 + Czesława (k), Leon, Bolesław Przybylińscy

INTENCJE MSZALNE
Od 3. do 10. listopada 2019 r.

Niedziela 03.11
09:00 + Marek Stalica i zmarli z jego rodziny
11:00 + Franciszek, Jan i Maria Malec

Poniedziałek 04.11
17:00 Za parafian

Wtorek 05.11
17:00 + Kazimiera Ewa Jutrzenka (od uczestników pogrzebu)

Środa 06.11
17:00 + Maria Malec (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 07.11
17:00 + Irena Dziewięcka (od uczestników pogrzebu)

Piątek 08.11
17:00 + Władysława Kraszewska (od uczestników pogrzebu)

Sobota 09.11
17:00 Intencja wolna

Niedziela 10.11
09:00 + Agnieszka Łyszkowska i zm. z rodz. Rutkowskich i Sułków
11:00 Msza dziękczynna za roczek Dorotki z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

INTENCJE MSZALNE
Od 10. do 17. listopada 2019 r.

Niedziela 10.11
09:00 + Agnieszka Łyszkowska i zm. z rodz. Rutkowskich i Sułków
11:00 Msza dziękczynna za roczek Dorotki z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Poniedziałek 11.11
17:00 + Marek Strzała, Zofia, Zygmunt, Andrzej Pawlina

Wtorek 12.11
17:00 Za parafian

Środa 13.11
17:00 + Marianna Bieg

Czwartek 14.11
17:00 + Lechosław Górny (od uczestników pogrzebu)

Piątek 15.11
17:00 Intencja wolna

Sobota 16.11
17:00 Intencja wolna

Niedziela 17.11
09:00 Za członkinie Żywego Różańca ze Starej Wisły – o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi
11:00 Msza dziękczynna z okazji urodzin Kazimiery z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

INTENCJE MSZALNE
Od 20. do 27. października 2019 r.

Niedziela 20.10
09:00 Za zmarłych rodziców z obojga stron i za zmarłych z rodzin Witków i Staliców
11:00 + Irena Dziewięcka (od I Róży Żywego Różańca)

Poniedziałek 21.10
17:00 Za parafian

Wtorek 22.10
18:00 + Urszula Tomczak (od uczestników pogrzebu)

Środa 23.10
18:00 + Paulina Szyszko (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 24.10
18:00 + Janina Stalica (od uczestników pogrzebu)

Piątek 25.10
18:00 Intencja wolna

Sobota 26.10
18:00 + Wiktoria, Albin i Kazimierz i za zmarłych z rodziny

Niedziela 27.10
09:00 + Irena Dziewięcka (od sąsiadów)
11:00 + Henryk, Regina, Beata, Danuta Wilczewscy i zmarli rodzice