Niedziela Świętej Rodziny, C
30. grudnia 2018 r.

  1. W ostatnim czasie na konto parafii wpłynęła kwota 300 zł od rodziny z Kończewic. Bóg zapłać.
  2. Dziękuję mieszkańcom Starej Wisły za posprzątanie kościoła.
  3. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Po Mszy Św. wieczornej zapraszam na nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.
  4. We wtorek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte o godz. 11:00 i 17:00. Rozpocznijmy nowy rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Tradycyjne błogosławieństwo kredy, kadzidła oraz wody podczas wszystkich Mszy Świętych.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lutego. W czwartek adoracja i modlitwa o powołania o godz. 16:30. W piątek adoracja i okazja do spowiedzi od godz. 16:00. W sobotę różaniec o 16:30, a podczas Mszy Św. medytacja różańcowa.
  7. W przyszłą niedzielę zbieramy przed kościołem ofiary na pokrycie kosztów przyjazdu Pana Organisty.
  8. Także w przyszłą niedzielę na godz. 16:00 zapraszam na wspólne kolędowanie przy świetlicy wiejskiej. Rozpoczniemy je orszakiem trzech króli, który wyjdzie spod plebanii.