Real time web analytics, Heat map tracking

XXXII Niedziela Zwykła, C
10. listopada 2019 r.

  1. Dziękuję mieszkańcom Starej Wisły za posprzątanie kościoła i salki.
  2. Przeżywamy dziś dzień solidarności z Kościołem prześladowanym w Sudanie Południowym w Afryce, gdzie po latach wojny nadal trwa konflikt wewnętrzny i panuje głód. Ofiary konfliktu polecamy Panu Bogu w modlitwie, zaś ofiarą złożoną przy drzwiach kościoła można weprzeć prześladowanych.
  3. Dzisiaj wyjątkowo nie ma spotkania EReMu.
  4. W imieniu dyrektora Szkoły Podstawowej w Kończewicach i wszystkich organizatorów zapraszam na Wieczór Pieśni Patriotycznych dzisiaj o godz. 16:00 na Sali gimnastycznej SP.
  5. Wypominki, czyli modlitwa wstawiennicza w intencji zmarłych – codziennie w tygodniu kwadrans przed wieczorną Mszą św.
  6. Za tydzień obchodzimy III Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka.
  7. Na tablicy ogłoszeń można zapoznać się z ofertą rekolekcyjną Księży Pallotynów w Jeziornej Osadzie. W planach m.in. rekolekcje dla rodziców i małżonków oraz rekolekcje o tematyce biblijnej.
  8. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in. ciekawy wywiad z benedyktynem ojcem Leonem Knabitem, a także artykuły: o współczesnych męczennikach oraz o św. siostrze Faustynie i jej zapisach w „Dzienniczku” dotyczących Polski. Zachęcam do lektury!