Real time web analytics, Heat map tracking

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, C
24. listopada 2019 r.

  1. Dziękuję mieszkańcom Bystrza za posprzątanie kościoła i salki oraz za ofiarę 140 zł w miejsce kwiatów. Jest już wywieszony nowy grafik dyżurów.
  2. Dzieci zapraszam na spotkanie EReMu dzisiaj na godz. 14:00.
  3. Zbliżają się imieniny św. Mikołaja. W związku z tym można pomóc Mikołajowi w przygotowaniu paczek dla dzieci przez dodatkowy zakup w sklepach naszej parafii i włożenie go do przygotowanych skrzynek. Dzieci, które chciałyby otrzymać paczki, w przyszłą niedzielę zostawiają jednego wyczyszczonego buta w kościele. Mikołaj przyjdzie 6. grudnia.
  4. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, czyli czas przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego. Już dziś zachęcamy do podjęcia postanowień adwentowych, a także do przygotowania lampionów na roraty.
  5. Wydział Duszpasterstwa Rodzin kurii diecezjalnej zaprasza osoby żyjące w związku niesakramentalnym na adwentowy dzień skupienia, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 1 grudnia br. w kościele Bożego Ciała w Elblągu. Rozpoczęcie o godz. 15.30. Nauki wygłosi ks. Piotr Bryk – duszpasterz akademicki.
  6. Dziś w „Gościu Niedzielnym” ciekawe artykuły: o królowaniu Chrystusa, o Japonii, do której przybywa papież Franciszek, a także o cukrze i jego zamiennikach: czy są rzeczywiście zdrowe dla naszego organizmu. Zachęcam do lektury!